Ricardo Quaresma

Ricardo Quaresma Brezilya Ekiplerine Önerildi

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Ricardo Quaresma, lacivert beyazlı takımda son günlerini yaşıyor olabilir. Portekizli yıldız sporcu için devreye giren menajerler, Brezilya’nın Botafogo Gremio ve Vasco da Gama ekiplerine futbolcuyu önerdi. İstanbul temsilcisi ekiple bir sene daha sözleşme opsiyonuna sahip olan oyuncunun, sezon sonunda başka takıma transfer edilmesi bekleniyor.

Süper Lig’de mücadele veren Kasımpaşa Spor Kulübü’nde forma terleten Portekizli yıldız için menajerler devreye girdi. Sezon başında Beşiktaş’tan Kasımpaşa ekibine transfer olan Ricardo Quaresma, Porto ekibine gitmenin planlarını yapıyordu.

Eski kulübü Porto’ya transfer olmak isteyen ve eski kulübüne olan aşkının farklı olduğunu söyleyen sporcunun, Brezilya ekiplerine önerildiği iddiası ise gündem oldu.

1 Yıllık Daha Sözleşme Opsiyonu Var

Beşiktaş ekibine tekrar döneceğine ilişkin de haberler çıkarken, menajerlerin Quaresma için Brezilya ekiplerine yöneldiği bilgisi edinildi. Bu sezon ki kötü performans nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen sporcu, Brezilya’nın Botafogo, Gremio ve Vasco da Gama ekiplerine önerildiği spor dünyasında konuşulmaya başladı. 36 yaşındaki tecrübeli yıldızın Kasımpaşa ekibi ile 1 yıllık daha sözleşme opsiyonu sürse de, sporcunun geleceği büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Sporcunun sezon sonunda hangi takımda oynayacağı merak konusu olurken, Q7 hala gönlünün eski kulübünde olduğunu söylüyor.

Güncel Yazılar