Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden Müjdeli Haber

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinden yeni tip koronavirüse ilişkin iyi haberler geldi. Kovid-19 tedavisi gören 2 futbolcunun testlerinin negatif çıktığı kulüp tarafından açıklandı.

Yeni tip koronavirüs salgını Türkiye’de de spor kulüplerini olumsuz etkiledi. Uzun bir süredir antrenman yapmayan oyuncular, liglerin başlama kararının ardından çalışma programlarına başladı. Tedbir ve protokol gereği uygulanan Kovid-19 testlerinden ise 2 futbolcuda koronavirüs bulgusuna rastlandığı duyurulmuştu. Lacivert beyazlı oyuncuların son durumuna ilişkin ise açıklama geldi. Oyuncuların son testlerinin negatif çıktığı bildirildi.

Liglerin 12 Haziran’da başlama kararının ardından antrenmanlara başlayan spor kulüplerinde, art arda gelen Kovid-19 vakaları üzüntüye neden oldu. Spor gündemini derinden yaralayan bu durumun ardından gelen art arda iyi haberler ise müjdelenmeye başladı.

Tüm Sonuçlar Negatif

Erzurumspor’da 11 kişinin ve Kasımpaşa’da 2 kişinin ardından daha birçok kulüpte de yine Kovid-19 vakalarının varlığı saptanmıştı.

Önceki gün Erzurumspor Kulübü’nden gelen 11 kişinin testlerinin negatif çıktığı haberinin ardından, lacivert beyazlı kulüp de müjdeyi verdi.

Kasımpaşa Spor Kulübü resmi sitesinde açıklanan son durum bilgisine göre, tüm futbolcular, teknik heyet ve kulüp destek ekibine her hafta rutin uygulanan Kovid-19 testlere değinildi. Dün yapılan 3’üncü testlerin sonucunda ise öncesinde pozitif çıkan 2 futbolcunun ve tüm takımın testlerinin negatif çıktığı duyuruldu.

Güncel Yazılar