Hasan Bilal

Hasan Bilal’den Kasımpaşa Kulübü Değerlendirmesi

Kasımpaşa Spor Kulübü sporcusu ve şimdilerde TFF 2. Lig ekiplerinde olan Sakaryaspor’da kiralık forma giyen Hasan Bilal, hedeflerinden bahsetti. Sporcu ayrıca lacivert beyazlı kulüpte kalmak istediğinin de altını çizdi.

TFF 2. Lig’de mücadele eden ve Kasımpaşa Spor Kulübü’nde forma giyen ve Sakaryaspor’un kiralık oyuncusu Hasan Bilal açıklamalarda bulundu. Lacivert beyazlı kulüpte kalarak Avrupa’ya gitmek istediğini söyleyen sporcu, kulübüne ilişkin değerlendirmelerde de bulundu.

Tesisleşme ve altyapıya verilen değer konusunda Kasımpaşa’nın Süper Lig’deki ender kulüplerden biri olduğunu ifade etti. 2020-2021 sezon sonuna kadar lacivert beyazlı kulüple sözleşmesi olduğunu da açıklamalarında belirten Bilal, Kasımpaşa’dan yeni sözleşmeye ilişkin yeni bir şey gelmediğini de söyledi.

Hedefi Avrupa’da Başarı Sağlamak

Fakat yine de böyle bir beklentisinin olduğunu ve Kasımpaşa’nın da yetişmiş olduğu kulüp olduğunun altını çizen futbolcu, Avrupa’ya gitme hedefine de değindi.

Lacivert beyazlı takımda yükselerek, Avrupa’ya gitme hedefine ulaşana kadar da kulübünü en iyi şekilde temsil edeceğini ifade etti.

 Süper Lig’de kendini ispatlayarak, ilerde de Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmek istediğini söyledi. Bunu yapan genç arkadaşlarının olduğunu da ekleyen sporcu, Çağlar, Yusuf, Cengiz’i de buna örnek verdi.

Yapılan her olumlu davranışın ülkeye pozitif döndüğünü de belirten 22 yaşındaki genç futbolcu, Kasımpaşa alt yapı oyuncularının A takım antrenmanını 2 metre uzaktan izleyebildiklerini de ekledi.

Güncel Yazılar