Trezeguet

Eski Kasımpaşalı Trezequet’ten İngiltere Değerlendirmesi

Geçmiş sezonlarda Kasımpaşa Spor Kulübü forması da giyen Trezeguet, İngiltere’deki günlerine ilişkin açıklama yaptı. Premier Lig ekibi olan Aston Villa forması terleten başarılı sporcu, orada oruç tutmanın çok zor olduğunu ve günün çok uzun olduğunu ifade etti.

Kasımpaşa ekibinde de forma terletmiş olan Mısırlı sporcu Trezeguet, şimdilerde Premier Lig ekibi olan Aston Villa’nın formasını terletiyor. İngiltere günlerine ilişkin konuşan başarılı futbolcu, orada oruç tutmanın ise çok zor olduğunu söyledi ve günlerin çok uzun olduğunu ekledi.

Mısır’da ise ailesi orucunu açarken, kendisinin orada ikindi namazında dua ettiğini açıkladı. Ve İngiltere ile Mısır arasında fazladan üç ya da dört saat oruç farkı olduğunun altını çizdi.

Buralara Tek Başıma Gelmedim

Aston Villa taraftarın da kendilerine destek verdikleri için teşekkür dileklerinde bulunan başarılı oyuncu, onları mutlu etmek için de elinden geleni yapacağını ekledi. Ayrıca Mısır halkına da desteği için teşekkürlerini ileten sporcu, buralara kadar tek başına gelmediğinin de altını çizdi.

Ve gelecekte elde edeceği başarıların da kendi için değil Mısır halkı için olacağını söyleyerek, ülkesini gururlandırmak için çabalayacağını belirtti. Ayrıca koronavirüs salgını sebebiyle ara verilen liglere ilişkin de konuşan Mısırlı yıldız, şu an maç oynayamadıkları için zor bir süreç geçirdiklerine dikkat çekti. Tek iyi tarafının ise aile ile daha fazla zaman geçirmek olduğunu vurguladı.

Güncel Yazılar