Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Koronavirüs Sürecinde Taraftarına Moral Veriyor

Yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’deki etkisini de her geçen gün artırmaya devam ediyor. Zor günlerden geçilen dönemde tüm dünyada ekonomik kriz süreci yaşanırken, spor kulüpleri ve transferler de bu dönemden yine olumsuz şekilde etkilenenler arasında yer alıyor.

Süper Lig ekipleri, tedbir amacıyla süresiz olarak askıya alınan liglerin ne zaman başlayacağına ilişkin haberi Türkiye Futbol Federasyonu’ndan beklerken, federasyon ise duruma ilişkin beklenen açıklamayı yaptı. Ligin en erken Haziran başında başlayacağı söylenerek, önceliğin de sezonun tamamlanması yönünde olacağı belirtildi.

Öte yandan spor kulüplerinin sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşımlar da, yine salgın döneminde taraftarı destekleyen ve zor günlerde moral veren gönderiler ile sürmeye devam ediyordu.

Hangi Sezon Sorusu

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü de, yapmış olduğu paylaşımlarla gerek oyuncuların bireysel çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmayı sürdürdü, gerekse de farklı etkinlikler ile lacivert beyazlı taraftarı ve takipçisini harekete geçirmeyi amaç edindi.

Geçmişe yönelik zaferlerini de yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Kasımpaşa Spor Kulübü, takımda yaşanan gol sevincinin hangi sezon maçından olduğuna ilişkin soru sorarak, taraftarını da maçların olmadığı süreçte harekete geçirmiş oldu.

Yapmış olduğu paylaşımı #SemtAşkı ve #Kasımpaşa etiketleri ile paylaştı.