Kasımpaşa

Kasımpaşa’nın Yıldız İsminden Açıklama

Koronavirüs salgını sebebiyle liglere ara verilen dönemin sonuna gelindi. 12 Haziran itibariyle başlayacak olan Süper Lig mücadeleleri için ise ekipler çalışmalarına devam ediyor. Kasımpaşa Spor Kulübü de bu süreçte potada kalmak için ellerinden geleni yapmaya hazırlanacaklar gibi görünüyor.

 

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, 12 Haziran günü başlayacak olan liglerin hazırlığını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Sürece ilişkin açıklama ise lacivert beyazlı takımın başarılı oyuncusu Ricardo Quaresma ile geldi. Gündeme dair konuşan Portekizli yıldız, ligde kalan 8 haftayı değerlendirdi. En iyi sonuçları almak adına takım halinde tüm güçleri ile çalıştıklarını da söyledi. Başarılı oyuncu antrenmanlarını takip eden Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ciner’in oğlu Mehmed F. Ciner ile de fotoğraf çekindi.

 

Burada Olmaktan Çok Mutluyum

 

Süper Lig’de önemli bir yere sahip olan Kasımpaşa Spor Kulübü, 12 Haziran’da maçlarına kaldığı yerden devam etmiş olacak. Müsabakalara yönelik son derece tempolu ve planlı çalışan İstanbul temsilcisi ekibin gündem olan oyuncusu Q7 ise önemli açıklamalara imza attı.

 

Eski kulübü Porto’ya gideceği çok konuşulan sporcu, ligde kalan 8 haftalık süreci değerlendirirken, Kasımpaşa ekibinde ise çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

Takım olarak koronavirüs salgını öncesinde iyi bir grafik yakaladıklarını da belirten yıldız futbolcu, çalışmalara da tekrar sıkı bir şekilde başladıklarına dikkat çekti.

Güncel Yazılar