Ricardo Quresma

Ricardo Quresma’dan Transfer Açıklaması

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Ricardo Quresma, son dönemlerde gündemde yer alan transfer durumuna ilişkin açıklama yaptı. 2 yıl Portekiz ekibi Porto’da forma terleten sporcu bir transfer sinyaline daha imza attı.  

Süper Lig’de mücadele eden İstanbul temsilcisi Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde forma terleten Ricardo Quresma, transfer sürecine ilişkin açıklama yaptı. 5 sene boyunca 2 farklı dönemde Porto formasını terleten Q7, eski takımına dönmek istediğine ilişkin talepte bulunduğunu ifade etmişti.  

Bir dönem Beşiktaş’ta da forma terleten ve Kara Kartal taraftarının gözdesi olmayı başaran futbolcu, eski takımından ise herhangi bir transfer girişimi alamamıştı. Tekrar Beşiktaş’a transfer olmasına dair haberler gündem olmuş ve gelecek sezonda siyah beyazlı formayı terleteceği iddiası ortaya atılmıştı.  

Porto’ya Olan Aşkımı Herkes Biliyor  

Portekiz ekibi Porto’da 2 ayrı dönemde toplamda 5 sene forma terleten Quaresma, mavi beyazlı ekibe tekrar bir transfer sinyali gönderdi.  

36 yaşındaki başarılı futbolcu, Kasımpaşa’da şu an için iyi olduğunu fakat eski takımı Porto’ya olan aşkını da herkesin bildiğini ekledi. Hala aynı kazanma gücüne sahip olduğunu ve galibiyetle mağlubiyet arasındaki farkı yaratanın bu olduğuna dikkat çeken oyuncu, ne olacağını bekleyip görmek gerektiğini belirtti.  

Güncel Yazılar