Kasımpaşa

Kasımpaşa’dan Ramazan Bayramı Kutlaması

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, Ramazan Bayramı sebebiyle sosyal medya üzerinden kutlama mesajı yayınladı. Lacivert beyazlı kulüp, koronavirüs salgını nedeniyle farklılıkların yaşandığı bayrama değinerek, gelecek günler adına da son derece umutlu konuştu.

Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkilerken, Türkiye de bu süreçte çok ciddi tedbirlerle karşı karşıya kaldı. Spor faaliyetlerini durma noktasına getiren pandemi sürecinde, Süper Lig’de de durulma yaşandı.

19 Mart itibariyle askıya alınan liglerin 12 Haziran itibariyle ise başlamasına karar verilmesinin ardından, spor kulüpleri antrenmanlarına başladı.

Kalan 8 haftalık mücadele döneminde, galibiyet odaklı çalışan spor kulüpleri, protokol ve tedbir gereği, antrenman öncesinde ise tüm kulübü Kovid-19 testine tabi tutuyordu. Bu zorlu dönemde Kasımpaşa Spor Kulübü de çıkan pozitif vakalarla son derece üzücü bir süreç yaşadı.

Aynı Duygular Farklı Yaşanıyor

Kasımpaşa ekibinde koronavirüs testi pozitif çıkan isimlerin ise tedavilerinin ardından testlerinin negatife dönmesiyle, lacivert beyazlı kulüpte de hareketlenmeler başladı. Bir süredir paylaşım yapmayan ve antrenmanlara ara veren kulüp, Ramazan Bayramı’nda ise özel bir mesaj yayınladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden bayram kutlaması için mesaj yayınlayan Kasımpaşa Kulübü, bu bayramın farkına da değindi. Aynı mekanları paylaşamasak da aynı duyguları yine ve daha güçlü paylaşmak adına umut dolu sözlere yer vererek, Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Güncel Yazılar