Fatih Öztürk

Kasımpaşa’dan Fatih Öztürk Paylaşımı

Süper Ligin önemli takımlarından olan Kasımpaşa sezonu orta sıralarda götüren takımlardan biri olarak dikkat çekiyor. İstanbul takımları arasında yer olan Kasımpaşa bu sezon 26 haftada 26 puan elde edebildi. Ligde 13.sırada yer alan Kasımpaşa takımı, kalecisi Fatih Öztürk ile ilgili sosyal medya paylaşımında bulundu.

Takımın en önemli oyuncularından biri olan Fatih Öztürk, bu sezon başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Tecrübeli kaleci, uzun yıllardır birçok takımda forma giyerek başarılı sezonlar geçirmiştir. Kasımpaşa’da tecrübeli kalecisi için paylaşımda bulundu. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile Fatih Öztürk’ün başarılı performansı vurgulandı.

Fatih Öztürk’ten Başarılı Performans

Kasımpaşa’nın tecrübeli oyuncularından biri olan Fatih Öztürk, kritik kurtarışlarıyla dikkat çekiyor. 1986 yılında dünyaya gelen tecrübeli kaleci 1,91 boyunda oldukça güçlü fiziğiyle öne çıkıyor. Kasımpaşa, tecrübeli kalecisini öven bir sosyal medya paylaşımında bulundu. Takımın alt sıralarda kurtulması için büyük çaba sarf eden kalecinin takım üzerindeki payının oldukça büyük olduğu vurgulandı.

Bu sezon 20 maçta toplamda 1800 dakika forma giyen tecrübeli kaleci, zorlu maçlarda başarılı performanslar sergiledi. Toplamda 78 tane kritik kurtarış yapan Fatih Öztürk, Kasımpaşa ile 2021 yılına kadar sözleşme yapmıştı.