Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü İstatistik Paylaşmaya Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm Türkiye’de tüm ligler süresiz olarak askıya alınmış durumda. Bu süreçte spor kulüpleri ise oyuncularına bireysel olarak program veriyorlar ve oyuncular formlarını evlerinde çalışarak korumaya çalışıyorlar. Taraftarın da sporcunun da futbolu çok özlediği bu günlerde, spor kulüpleri ise özellikle sosyal medya paylaşım sitelerine yoğunluk gösteriyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin süresiz askıya alındığı dönemde, kulüplerin sosyal medya yoğunluğu ise en üst seviyeye ulaştı.

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü de, bu süreçte pek çok kulüp gibi yoğun olarak sosyal medya hesaplarını kullanmaya çalışıyor. Sarı lacivertli kulüp bu dönemde özellikle de resmi Twitter hesabı üzerinden pek çok etkinlik ile taraftara destek oluyor.

20 Maçta 78 Kritik Kurtarış

Lacivert beyazlı takımın taraftarına moral verdiği bugünlerde, Kasımpaşa Spor Kulübü resmi internet hesabı üzerinden çeşitli etkinliklerden biri de istatistikler.

Sporcularının geçmiş maçlarına yönelik istatistikleri Twitter hesabı üzerinden yayınlayan spor kulübü, son olarak da Fatih Öztürk’ün 20 maçlık istatistiğini paylaştı.

Başarılı kalecinin toplamda 20 maçlık mücadelede, 1800 dakika boyunca lacivert beyazlı Kasımpaşa Spor Kulübü formasını terlettiği belirtildi. Başarılı file bekçisinin ayrıca 78 kez da kritik kurtarışı olduğuna paylaşımda değinildi.