Alpaslan Öztürk

Alpaslan Öztürk Hedeflerini Açıklayınca Göztepe Taraftarı İkiye Ayrıldı

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü oyuncusu Alpaslan Öztürk, hedeflerine yönelik açıklamalarda bulundu. İleriye dönük planları olduğunu ifade eden sarı kırmızılı futbolcu, büyük kulüplerde oynamak istediğini ve sonraki hedefinin de Avrupa olduğunu belirtti.

Süper Lig ekiplerinden olan İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncusu Alpaslan Öztürk, hedeflerine yönelik açıklamalarda bulundu. Daha büyük kulüplerde oynamak istediğini söyleyen sporcu, sonraki hedefinin de Avrupa olduğuna dikkat çekti.

Yapmış olduğu açıklamalarla İzmir taraftarını ikiye bölen Öztürk, taraftar tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu. Yapılan eleştiriler arasında ise sporcunun kulübünün değerini bilmediği belirtilerek, Göztepe Spor Kulübü’nün zaten büyük bir camia olduğuna dikkat çekildi.

Öte yandan durmak istemeyenin zorla tutulmayacağını da ekleyen taraftarlar, İstanbul sevdası olanla da yola devam edilmemesi gerektiğini ekledi.

İzmir temsilcisi ekibin bazı taraftarları ise, Alpaslan Öztürk’ün profesyonel bir futbol yaşantısı olduğu için başka kulüplere gitmek istemesini son derece normal karşıladı.

3 Büyük Takım Devreye Girdi İddiası

Sarı kırmızılı ekiple 2021 yılında sözleşmesi bitecek olan sporcu için ise, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir ekiplerinin devrede olduğu bilgisi iddia edildi.

Orta saha mevki oyuncusu olan 26 yaşındaki Öztürk, Süper Lig’de toplam 18 karşılaşmada forma giydi ve 3 defa da fileleri havalandırdı.