Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Unutulmaz Maçları Taraftara Hatırlatıyor

Yeni tip koronavirüs salgını, küresel çapta etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bu dönemden en fazla etkilenen ülkeler Amerika ve Avrupa ülkeleri olsa da, Türkiye de etkilenenler arasında yer alıyor.

Dünyada on binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronavirüs salgını, ekonomik anlamda krizin yanı sıra spor dünyasını da çok fazla etkiledi.

Ülkede ligler süresiz olarak askıya alınırken, bir yandan da spor kulüpleri ciddi bir belirsizlik durumu ile karşı karşıya kalmış durumda. Oyuncular ise tedbir gereği toplu antrenmanlarını gerçekleştiremedikleri için, evlerinden bireysel olarak çalışmalarına devam ediyorlar.

Takımını ve oyuncularının durumlarını merak eden taraftarlar ise, bu dönemde bir yandan futbola olan özlemle savaşırken bir yandan da evlerde geçirilen vakitte ciddi bir morale ihtiyaç duyuyorlar.

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü de bu süreçte taraftarını bilgilendirmek ve moral vermek adına sosyal medya üzerinden çeşitli paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

4 Dakikada 3 Gol

Kasımpaşa Spor Kulübü resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, taraftarına eski maçlarla moral verdi. Lacivert beyazlı ekibin 4 dakikada 3 gol attığı 27 Nisan 2917 tarihli maçtan görüntüler paylaşıldı. Yarı final karşılaşmasında tribünde kimlerin olduğu da yine taraftarı harekete geçirmek adına paylaşımda soruldu.