Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Sosyal Medya Etkinliklerine Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, tüm spor dünyası bir çöküşe geçti. Bu süreçte aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından da tüm ligler için süresiz askıya alınma kararı alınmıştı. Bu dönem bir yandan spor kulüplerinde ciddi bir belirsizlik durumu yaratırken, bir yandan da sporcuların ne olacağına ilişkin soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Bu dönemde sporcular, bireysel olarak çalışmalarını evlerinde geçirmeye devam ediyor. Spor kulüpleri ise bir yandan yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ettiler. Fakat bu dönemde evlerinde vaktini geçiren taraftarlara ise moral vermek adına sosyal medya kullanımı ağırlaştı.

Spor kulüpleri bu dönemde artık sosyal medya paylaşım sitelerini daha aktif kullanmaya başladılar. Bu kulüplerden biri de Süper Lig ekibi olan Kasımpaşa Spor Kulübü oldu.

Lacivert beyazlı ekibin oyuncuları, bir yandan evlerinde bireysel çalışmalarını sürdürürken bir yandan da bu görüntüleri kulüp tarafından resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

Top Nerede Sorusu Yine Geldi

Aynı zamanda Kasımpaşa Spor Kulübü, pek çok kulüp gibi çeşitli etkinliklere de imza attı. Çalışmalarını bu anlamda sürdüren ve taraftarına biraz moral vermek isteyen İstanbul temsilcisi, top nerede oyunlarına ise devam etti.

Bir maçtan kesit vererek, topun o pozisyonda nerede olduğunu taraftarına soran lacivert beyazlı kulüp, paylaşımında #EvdeKal ve #HayatEveSığar etiketleri ile paylaştı.