Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden Hafızaları Zorlayan Soru Geldi

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasına olumsuz etkilerine hala devam ediyor. Küresel çapta bir kriz yaratan Kovid-19, spor müsabakalarının da önüne set kurdu. Tüm ligler süresiz olarak askıya alınırken, yönetimler ise bu süreçten en hafif zararla sıyrılmanın derdine düştü.

Antrenörler, oyuncuları evlerinde yapılabilecek programları hazırlıyorlar. Sporcular ise formlarını toplu antrenman ve maç yapamadıkları için evde korumak zorundalar. Fakat bu süreçte futbolu özleyenler yalnızca futbolcular değiller. Tuttukları takımı ve futbola yürekten sevdalı taraftarlar da maçlara karşı büyük bir özlem duyuyorlar.

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü, söz konusu süreci iyi değerlendirmeye çaba sarf ediyor. Taraftarının merakını ve özlemini gidermek için de sık sık çeşitli paylaşımlara imza atıyor. Bu süreçte bir yandan evde kal çağrısı yapan lacivert beyazlı kulüp, bir yandan da anıları taraftara hatırlatıyor. Bu sayede bir nebze de olsa taraftara moral depolamış oluyor.

Taraftarı Geçen Sezona Götürdü

Kasımpaşa Spor Kulübü, sık sık oyuncularının istatistiklerini resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıyor. Fakat bununla da kalmayarak, arşivleri ve eski albümleri kurcalıyor. Son olarak yapmış olduğu paylaşımda da bir anıya yer vererek, Paşalıları duygulandıran kulüp, hafızaları da zorlayan bir soru sordu.

Taraftarı 2018-2019 sezonuna götüren kulüp, 17’inci hafta mücadelesinde dakikada 11’de Sadiku ile 1-0 öne geçilen maçı sordu.