Fatih Terim

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden Fatih Terim İçin Çift Geçmiş Olsun Mesajı

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Spor Kulübü, koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için geçmiş olsun mesajı yayınladı. Hem sosyal medya üzerinden hem de resmi internet sitesinden sağlık temennisinde bulunan lacivert beyazlı ekip, takımından bazı oyuncuların da tesislerdeki çalışmalarına devam ettiğini yine sosyal medya hesabından bildirdi.

Koronavirüs salgınından etkilenmiş olan Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim, dün sosyal medya üzerinden yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildirmişti. Bu haber ile tüm spor camiası ve Galatasaray taraftarı son derece üzüldü ve teknik hoca için destek mesajları adeta yağdı.

Kasımpaşa Spor Kulübü de koronavirüs teşhisi konulan Fatih Terim için hem sosyal medya üzerinden hem de resmi internet sitesi üzerinden geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yapmış olduğu paylaşımda, sarı kırmızılı teknik adama ve camiaya geçmiş olsun dileklerinde bulunan lacivert beyazlı kulüp, Terim’in de en kısa zamanda sağlığına kavuşması temennisinde bulunarak iyi haberleri beklediklerini bildirdi.

İki Oyuncu Çalışmalara Devam Ediyor

Öte yandan liglerin salgın sebebiyle süresiz olarak durdurulmuş olduğu süreçte Kasımpaşa Spor Kulübü, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımla, dezenfekte edilmiş olan Kemerburgaz Kasımpaşa Tesisleri’nde Tarkan Serbest ve Yassine Meriah’ın da çalışmalarına devam ettiği bilgisini paylaştı.