Fode Koita

Kasımpaşalı Golcü Fode Koita Herkese Evde Kal Çağrısında Bulundu

Küresel salgın olarak da ilan edilen yeni tip koronavirüs, spor dünyasının durmasına neden oldu. Bu süreçte tüm ligler tedbir amaçlı süresiz olarak ertelenirken, pek çok sporcu ise sosyal medya paylaşımı ile evde kal çağrısı gerçekleştirdi.

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncularından biri Fode Koita, yeni tip koronavirüs salgınına yönelik evde kal çağrısı yaptı. Pek çok sporcunun yaptığı gibi sürece destek veren lacivert beyazlı oyuncu, virüsün daha da yayılmaması adına herkesin evde kalması gerektiğine dikkat çekti.

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin golcü oyuncularından biri olan Fode Koita, koronavirüs tedbiri amaçlı herkese evde kal çağrısı yaptı. Lacivert beyazlı sporcu, virüsün daha fazla yayılmasını önlemek adına herkesin evinde kalması gerektiğini bildirdi.

Her Beraber Savaşabiliriz

Zor bir dönemden geçildiğini vurgulayan Koita, herkesin evinde kalmasını ve güvende kalmasını tavsiye ettiğini belirterek, koronavirüse karşı her beraber savaşılabileceğini ve Allah’ın hepimize yardımcı olması dileklerinde bulundu.

Başarılı sporcu, Kasımpaşa Spor Kulübü forması ile 19 maçta 7 gole ve 3 asiste imza atmıştı.