Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahçe Beko Ekibine Geçmiş Olsun Mesajı İletti

Küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’yi de derinden etkilemeye devam ediyor. Dünyada binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan salgından etkilenenler arasında ise Galatasaray Spor Kulübü de yer aldı. Sarı kırmızılıların 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Futbol A Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’in testlerinin pozitif çıkmasından öncesinde ise üzücü haber Fenerbahçe Beko ekibinden gelmişti.

EuroLeague müsabakasında Valencia ekibi ile karşı karşıya gelen Fenerbahçe Beko’nun bu müsabakada koronavirüs kapmış olması endişesi ile ve birkaç oyuncuda da belirti görülmesi sebebiyle koronavirüs testlerinin yapıldığı bildirildi.

Resmi İnternet Sitesinden Paylaşıldı

Konuya ilişkin ise geçmiş olsun dileklerinde bulunan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, resmi internet sitesi üzerinden sarı lacivertli kulübe destek mesajı gönderdi. Lacivert beyazlı takımın resmi internet sayfasından paylaşılan mesajda, tüm dünyayı etkisi altına almış olan yeni tip koronavirüs belirtilerine Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’ndaki bazı oyuncularda ve idari çalışanlarda rastlanmış olduğu ve durumu üzüntü ile öğrenmiş olunduğu yazıldı.

Öte yandan Kasımpaşa Spor Kulübü yapmış olduğu paylaşımda, yeni tip koronavirüs belirtileri görülen Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı oyuncuları ve idari çalışanlarının yanı sıra, sarı lacivertlilerin camiasına da tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesi yönünde sağlık dileklerinde bulunuldu.