Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden Fenerbahçe Ekibine Geçmiş Olsun Mesajı

Çin’de başlayan ve sonrasında önü alınmaz bir şekilde tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını, ülkeyi ve spor gündemini olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Dünyayı olumsuz şartlarda etkileyen ve binlerce kişinin de hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’de de ciddi anlamda etkiler yaratırken, spor kulüpleri de durumdan etkilendi.

İlk olarak Fenerbahçe Beko ekibinde bazı basketbolcularda ve idari kadroda koronavirüs bulgusuna rastlanması haberinin ardından, bir diğer kötü haber de Galatasaray Spor Kulübü’nden çifter olacak şekilde geldi.

Sarı kırmızılı kulübün hem 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ta hem de Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’de koronavirüs bulgusuna rastlandı.

Spor dünyasını bu kadar etkileyen salgın, Fenerbahçe Spor Kulübü ekibinde de endişeye neden oldu ve takım dün Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen koronavirüs testleri sonucunda, sarı lacivertli ekipte bir futbolcu ve bir de sağlık ekibi çalışanında koronavirüs bulgusuna rastlandığı bildirildi.

Sağlıkla Geride Bırakma Temennisi

Tüm spor kulüplerini üzen bu sonuca, Süper Lig ekibi Kasımpaşa Spor Kulübü de geçmiş olsun başlıklı mesajla geri döndü.

Resmi internet sitesinde Geçmiş Olsun başlıklı yazı yayınlayan Kasımpaşa Spor Kulübü, Covid-19 bulgularına rastlanılan Fenerbahçeli sporcu ve sağlık heyetinin haberinin üzüntü ile alındığını ve bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmaları dileklerinde bulunarak geçmiş olsun temennisini iletti.