Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü’ne Geçmiş Olsun Mesajları

Futbol liglerinin 12 Haziran günü başlama kararının ardından spor kulüpleri kalan maçlara hazırlık için sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyordu. Koronavirüs salgını tedbirleri gereği antrenman öncesinde yapılan Kovid-19 testlerinden ise art arda kötü haberler gelmeye başladı. Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü içerisinde de vaka olduğu bilgisi üzerine, spor kulüplerinden destek mesajları yağdı.

Yeni tip koronavirüs pandemisi sebebiyle Türkiye’de tüm ligler 19 Mart itibariyle süresiz olarak askıya alınmıştı. 2 ay kadar bir süredir ise liglerin geleceğine ilişkin federasyondan karar açıklaması bekleniyordu. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ise geçtiğimiz hafta liglerin 12 Haziran itibariyle başlayacağının duyurusunu yaptı.

Maçların başlama kararının ardından antrenman programlarına yoğunlaşan spor kulüpleri ise, protokol kararı gereği tüm kulübe Kovid-19 testi yaptırmaya başladılar.

Fenerbahçe’den Sağlık Temennisi

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ise testlerin sonucunun ardından büyük bir üzüntü yaşadı. Takımda 2 kişide koronavirüs testinin pozitif çıkmasının üzerine, spor kulüplerinden ise destek mesajı yağdı. Fenerbahçe Kulübü de lacivert beyazlı takımda Kovid-19 bulgusunun sonrasında geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Sarı lacivertli kulüp, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, Kasımpaşa’da testi pozitif çıkan futbolcular için geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ayrıca sağlık temennisinde de bulundu.

Güncel Yazılar