Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Farklı Etkinliklerle Moral Vermeye Devam Ediyor

Küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs salgını, çok fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Son derece endişe verici bir süreçten geçen ülkelerden biri de Türkiye oldu.

Ülkemizde ilk vakanın görüldüğü andan itibaren, özellikle spor dünyasındaki tedbirler dikkat çekti. İlk vakanın sonrasında tüm müsabakaların seyircisiz oynanmasına izin verilse de, vaka sayısının artışı ile tüm ligler süresiz olarak ertelendi.

Liglerin ertelenmiş olduğu süreçte, spor kulüpleri de tedbir amaçlı antrenmanlarını toplu yapmama kararı aldılar. Ve süreci çoğu oyuncu evde bireysel antrenman programını gerçekleştirerek geçirdi.

Spor kulüpleri süreç içerisinde sosyal medyayı ise daha aktif kullanma moduna geçti. Bu dönemde sürekli olarak farklı etkinlikler yapan, çok heyecanlı olan geçmiş maçların görüntülerini hatırlatan, öte yandan sporculara ilişkin bireysen antrenman videolarını paylaşan kulüplerden biri de Süper Lig ekibi Kasımpaşa Spor Kulübü oldu.

Doğru Cevap Ahmet Demirli Olacaktı

Kasımpaşa Spor Kulübü, her şeyin ötesinde diğer bir yandan da farklı etkinlikleri ile gündeme gelen takımlardan biri oldu.

Sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’ı etkin kullanan lacivert beyazlı kulüp, son etkinliğinde ise taraftarı harekete geçirmeye karar verdi. Çocukluk fotoğraflarının sıkça paylaşıldığı dönemde, bir sporcunun çocukluk fotoğrafını paylaşarak, kim olduğunu sordu. Sonrasında ise doğru cevabı Ahmet Demirli olarak yanıtladı. Kulüp yapmış olduğu paylaşımı ise #EvdeKal etiketi ile paylaştı.