Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Sosyal Medya İle Taraftarı Harekete Geçiriyor

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen yeni tip koronavirüs, pek çok spor kulübünün de önüne engel oldu. Tüm liglerin süresiz olarak ertelendiği salgın sürecinde, Süper Lig takımı olan Kasımpaşa Spor Kulübü de antrenmanlarını takım olarak gerçekleştiremediği için, bireysel olarak oyuncularına verdiği program ile geçiriyor.

Liglerin ne zaman tekrardan başlayacağı henüz bilinmiyorken, spor kulüpleri de bu dönemi daha çok evde vakit geçiren, taraftarlarına yönelik çeşitli etkinlikler ile geçirmeye odaklanıyor. Kasımpaşa Spor Kulübü de bu dönemde özellikle sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter üzerindeki resmi hesabını yönetmeye devam ediyor.

Twitter üzerinden sık sık farklı paylaşımlar yapan, etkinliklerin sayısını artıran ve taraftarı ve spor severleri bu dönemde spora ve takıma uzak tutmamak adına, her gün yeni bir paylaşımla karantina günlerine de devam ediyor.

Eğlenceli Paylaşım Paşalılar İçin

Lacivert beyazlı kulüp bu kez de, yapmış olduğu paylaşımda Kasımpaşa taraftarına bir soru sordu. Maçtan bir kare alarak topu farklı noktalara yerleştiren kulüp, önceki maçlardan bir kareyi topun nerede olduğuna ilişkin soru haline çevirdi. Bu paylaşımını ise #EvdeKal ve #HayatEveSığar etiketleri ile destekledi.

Topun nerde olduğunu sormuş olduğu bu paylaşımla Kasımpaşa Spor Kulübü, eğlenceli bir gönderiye de imza atmış oldu.