Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Çalışmalarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor. Gelecek sezonda daha da iddialı olmak isteyen İstanbul temsilcisi, çalışmalarını Kemerburgaz Tesisleri’nde sürdürüyor.

11 Eylül’de başlaması planlanan Süper Lig 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Önceki sezon Teknik Direktör Fuat Çapa ile aniden yükselişe geçen Kasımpaşa Spor Kulübü de gelecek sezon için çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni sezonda çok daha iddialı olmak isteyen ve ilk 5 basamakta olmayı hedef edinen İstanbul temsilcisi, çalışmalarını ise sıkı bir çalışma temposu ile sürdürüyor.

Hazırlıklarını tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Altıparmak gözetiminde sürdüren lacivert beyazlılar, Kemerburgaz Tesisleri’nde antrenmanlarını devam ettirdi.

Top Kapma ve Pas Organizasyonlarına Ağırlık Verildi

Isınma hareketleri ile başlayan Kasımpaşa SK ekibi, sonrasında ise top kapma ve pas organizasyonlarına yöneldi.

Dayanıklılık çalışmaları ile antrenmanlarını tamamlayan lacivert beyazlılar, ligin başlamasına haftalar kala daha da yoğun bir antrenman dönemine girmiş oldu.

 

Bir yandan transfer çalışmaları bir yandan da antrenmanlar ile yoğun ve yorucu bir süreçten geçen Kasımpaşa ekibi, yeni sezonda ilk 5 basamakta yer almayı hedef ediniyor.

Kadrosunu güçlendirmek için takviye çalışmalarına da yoğunlaşan ekip, iddialı bir kadro ile yeşil sahalarda mücadele etmeye de hazırlanıyor.

Güncel Yazılar