Fuat Çapa

Fuat Çapa İle Bayram Sonrası Masaya Oturulacak

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Lacivert beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fuat Çapa ile bayramın ardından tekrar masaya oturacak olan kulüpte hareketlilik de sürüyor.

Süper Lig’de sezonun sona ermesinin ardından, yeni sezon hazırlıklarında hızlanma başladı. 11 Eylül’de başlayacak olan lig mücadeleleri öncesinde, yoğun bir hazırlık sürecine giren kulüplerden biri de Kasımpaşa Spor Kulübü oldu.

Lacivert beyazlı kulübün tecrübeli teknik ismi Fuat Çapa da bu süreçte çok fazla konuşulan isimlerin başında geldi.

Teknik adam ile bayramdan sonra masaya oturmaya hazırlanan İstanbul temsilcisi kulüpte, hocayla anlaşma sağlanamazsa alternatif de belli olmuş oldu.

Alternatif Mustafa Kaplan Olacak

Çapa’nın gitmesi durumu karşılığında hocanın yerine getirilebilecek ilk adayın da Mustafa Kaplan olduğu bilgisi edinildi.

Ligde 43 puanla 10’uncu basamakta yer alan ve sezonu bu şekilde kapatan Kasımpaşa SK ekibinde her an bir hoca değişikliğinin yaşanması ise an meselesi oldu.

Takımda son derece zor bir süreç yaşanırken, Fuat Çapa’nın gelişi ile kulüp adeta yeniden doğmuş ve küme düşme durumundan kurtulmuştu.

Fakat söz konusu yönetimin, hoca değişikliğine gitmesine ilişkin iddialar da camiada kafaların karışmasına neden oldu.

Güncel Yazılar