Ricardo Quaresma

Ricardo Quaresma İle Kasımpaşa’nın Yolları Ayrıldı

Süper Lig’de bu sezon adından çok söz ettiren Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde, Ricardo Quaresma belirsizliğine son verildi. Uzun bir zamandır lacivert beyazlı takımdaki geleceğine ilişkin haberlere konu olan deneyimli oyuncu ile yollar resmen ayrıldı.

Süper Lig’de sezonun sonuna gelinirken, spor kulüplerinde de son derece ciddi bir döneme girildi. Önümüzdeki sezona hazırlık yapılan dönemde, yeni transferlerle anılan kulüpler, ayrıca sözleşmelerin bazılarına ise son vermeye yöneldi.

Uzun bir dönemdir Süper Lig’de adı sık sık anılan isimlerden biri ise Kasımpaşa ekibinde forma terleten Ricardo Quaresma olmuştu.

Lacivert beyazlı kulüpteki geleceği büyük bir merak konusu olan Q7 ile ilgili son karar ise  verildi ve resmen duyuruldu.

Öncelikli olarak Porto Kulübü’ne dönmek istediğini belirten 36 yaşındaki Quaresma, sonrasında ise Beşiktaş ile anılmaya başlamıştı.

Kulüpten Açıklama Geldi

Geleceği bu süreçte iyiden iyiye belirsizleşen deneyimli sporcu ile Kasımpaşa’nın yolları ise resmen ayrılmış oldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Kasımpaşa Spor Kulübü, kaptan Ricardo Quaresma’ya da emekleri için teşekkür dileklerinde bulundu. Yeni kariyerinde başarı dileklerinde bulunan İstanbul temsilcisi, ayrılığı da böylelikle resmen duyurmuş oldu.

Kasımpaşa formasıyla toplamda 27 maçta forma giyen sporcu, 4 gole de adını yazdırmayı başardı.

Güncel Yazılar