Fuat Çapa

Fuat Çapa Önemli Açıklamalara İmza Attı

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin Teknik Direktörü Fuat Çapa önemli açıklamalara imza attı. Lacivert beyazlı takıma geldiği dönemde devre arasında 10 futbolcunun gönderildiğini belirten teknik adam, 12 ismin de kadroya alındığını hatırlattı.

Bu sezon Süper Lig’deki başarısı ile dikkatleri çeken Kasımpaşa Spor Kulübü’nün hocası Fuat Çapa, önemli açıklamalara imza attı.

Lacivert beyazlı kulübün zor döneminde takım başına gelen ve ekibe önemli bir çıkış yaşatan hoca, geldiği zamana ilişkin de açıklama yaptı.

Kasımpaşa Spor Kulübü’ne geldiği zaman devre arasında 10 futbolcunun gönderildiğini ve 12 oyuncunun da takıma alındığını hatırlattı.

Takımda dünyanın en iyilerinin de olma durumunda dahi futbolun bir takım oyunu olduğunun altını çizen teknik isim, oyunculara da güven verdiklerini belirtti.

Korona Sürecini İyi Değerlendirdik

Takımın başına geldiğinde her isme tek tek ne yapması gerektiğini anlattıklarını belirten Fuat Çapa, korona sürecini de iyi değerlendirdiklerini vurguladı.

Salgın döneminde sürekli olarak iletişim halinde olduklarını ekleyen Çapa, her maçı konuştuklarını belirtti. Ayrıca futbolcularla kurulan birebir iletişimin de birbirlerine bağlama konusunda etkili olduğuna değindi.

Takımı düşme hattında alan ve kısa sürede harikalar yaratan Kasımpaşa ekibi, 14 maçta ise 8 galibiyet ve 3 beraberlik yaşadı. Ayrıca 3 kez de mağlubiyet üzüntüsü yaşadı.

Güncel Yazılar