Kasımpaşa

Kasımpaşa Spor Kulübü Tam Gaz Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, son zamanlardaki üstün performansı ile dikkatleri çekmeyi başardı. Lacivert beyazlılar, art arda yaşanan olumsuz sonuçların ardından öyle bir çıkış sergiledi ki, önüne gelen her takımı mağlup etmeyi başardı.

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, ligdeki üstün performansı ile çıkışını sürdürerek dikkatleri çekmeyi başardı. 22 haftalık mücadeleyi neredeyse 6 haftaya sığdıran İstanbul temsilcisi ekip, ilk 22 hafta içerisinde toplamış olduğu puanı, 6 haftalık zaman zarfında hanesine yazdırmayı başardı.

Sezona son derece kötü bir başlangıç yapan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, koronavirüs arasından önceki dönemde yavaş yavaş açılmaya başlamıştı. Art arda yaşanan galibiyetlerin ardından ise salgın nedeniyle futbola ara verilmişti.

6 Maçın 5 Tanesi Galibiyet

Pandemi süreciyle karantina dönemini de son derece başarılı bir şekilde değerlendiren Kasımpaşa ekibi, liglerin başlaması ile ise başarılı dönemine kaldığı yerden devam etti.

Süper Lig’de 22 hafta toplamış olduğu toplam puana, 6 haftada ulaşan lacivert beyazlılar, özellikle de Fenerbahçe gibi büyük takımlara karşı da önemli galibiyetler elde etti.

Son 6 maçının 5’inde galibiyet elde eden İstanbul ekibi, 1 maçından ise berabere ayrılırken, takımım 13 golünden 8’ine Koita, Thiam ve Yusuf adını yazdırdı.

Güncel Yazılar