Kasımpaşa

Kasımpaşalı Sporcudan Koronavirüs Süreci Değerlendirmesi

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncusu Oussama Haddadi, koronavirüs günlerine ilişkin konuştu. Sporcu ayrıca seyircisiz oynanan maçlara ilişkin de yorum yaptı

İstanbul temsilcisi Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde forma terleten Oussama Haddadi, koronavirüs dönemindeki duruma ilişkin değerlendirmede bulundu. Pandemi sürecini evde ailesi, eşi ve çocuğu ile geçirdiğini belirten oyuncu, aile bireyi olarak iyi bir periyot olarak da yorumladı.

Futbolcu olarak ise kötü bir dönem yaşadığını belirten Kasımpaşalı futbolcu, günlük rutininde antrenman yapmayı da sevdiğini ekledi. Ve takım antrenmanına katılmaktan, seviyesini ilerletmekten de hoşnut olduğunu dile getirdi.

Koronavirüs döneminde ise bunlardan mahrum kaldıklarını söyleyen oyuncu, herkes gibi evde vakit geçirdiğinin de altını çizdi. Ve yalnızca 1-2 defa eşi ile yürüyüşe çıktıklarını ifade etti.

Deplasmanda Avantaj Durumunda

Süper Lig’de kalan haftaların seyirci olmadan oynanmasını da yorumlayan oyuncu, durumun bütün takımlar için aynı olduğunun altını çizdi. Futbolun taraftarlar için ve onların keyif alması adına oynanan bir oyun olduğuna dikkat çekti.

Bu süreçte onlardan mahrum kaldıklarını da belirterek, bunun da etkisinin olduğunu ifade etti. Hem avantajları hem de dezavantajları olduğunu ekleyen oyuncu, deplasmanlarda bu durumun konuk ekip adına daha avantajlı olduğuna dikkat çekti.

Güncel Yazılar