Oussama Haddadi

Oussama Haddadi Bir Takımdan Daha Teklif Almış

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa ekibinin başarılı oyuncusu Oussama Haddadi, transferi öncesinde bir İstanbul takımından daha teklif aldığını açıkladı.

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncusu Oussama Haddadi, Kasımpaşa ekibine transfer olmadan öncesinde başka İstanbul takımından teklif aldığını söyledi. Ayrıca başka şehirdeki bir takımın da yine kendisinde teklifte bulunduğunu ifade etti.

Lacivert beyazlı kulüpten almış olduğu teklifin ardından ise, Kasımpaşa’nın Türkiye’deki en iyi kulüplerden biri olduğuna dikkat çekti. Daha öncesinde Kasımpaşa maçını izlemiş olduğunu da belirterek, statta bulunma şansının olduğunu da ekledi. Kulübe ilişkin duymuş olduğu her şeyin çok olumlu olduğunun da altını çizen oyuncu, teklif gelince de burayı seçme kararı aldığını ifade etti.

En Güçlü Yanım Hız

Gelmeden önce ayrıca Syam Ben Youssef ile Fode Koita ile de görüştüğünü ve ikisinin de çok güzel olumlu şeyler söylediğini vurguladı. Eşinin de Türk olduğunu ifade eden Haddadi, eşinin ailesi ile de konuştuğunu ve onların da çok güzel şeyler söylediğini ekledi.

Oynamış olduğu futbolda en güçlü yanlarından birinin hız olduğunu ekleyen Tunuslu futbolcu, koşan hücumlara karşı oynamayı sevdiğini de ekledi. Koşu hızını her zaman korumaya çalışacağının da altını çizen sporcu, futbolda hızın büyük bir öneme sahip olduğuna da dikkat çekti.

Türkiye’deki tüm kanat oyuncularının ise yetenekli ve yüksek seviyeye sahip olduklarına değindi.

Güncel Yazılar