David Pavelka

David Pavelka Sparta Prag’ın Kendisiyle İlgilendiğini Açıkladı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için sayılı günler kala, transfer hazırlıklarına hala büyük bir hızla devam ediliyor. Yeni sezona hazırlık yapan Kasımpaşa Spor Kulübü’nde ise çalışmalar tempolu bir hal aldı. Hareketli geçen süreçte, lacivert beyazlı ekibin başarılı oyuncusu David Pavelka ise yaptığı açıklama ile gündem oldu. İstanbul temsilcisinde forma terleten sporcu, kendisi ile Sparta Prag ekibinin ilgilendiğini belirtti.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadrosunu güçlendirmeyi ve yeni dönemde daha üst basamaklarda yer almayı amaçlayan lacivert beyazlıların başarılı sporcusuna ise talip çıktı.

Kasımpaşa’da forma terleten David Pavelka, Çekya basınına önemli açıklamalarda bulundu. Sparta Prag kulübünün kendisi ile ilgilendiğini belirten oyuncu, geleceği ile ilgili önemli kararlar alması gereken bir dönem içerisinde olduğunu belitti.

İki Kulüp De Kendi Menfaatlerini Düşünüyor

Sportif Direktör Rosicky’nin kendisine olan yaklaşımından ve vizyonundan çok etkilendiğini belirten oyuncu, kulübü Kasımpaşa’nın ise en zor dönemlerinde çok yardımcı olduğunu ekledi.

Söz konusu pazarlık döneminde ise, iki kulübün de doğal olarak kendi menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğini paylaştı.

 

Görüşmelerin, kulüp düzeyinde yapıldığının altını çizen David Pavelka, koşulların ve ayrıntıların da görüşmelerde ele alındığını vurguladı.

Güncel Yazılar