Kasımpaşa

Kasımpaşa Yasin Dülger ile Anlaşmaya Vardı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. 2020-2021 sezonu için transfer çalışmalarını sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, kadrosunu güçlendirmeye ise devam ediyor. Edinilen bilgilere göre yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer için görüşülen Boluspor oyuncusu Yasin Dülger ile de anlaşmaya varıldı.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Gelecek sezonda daha iddialı bir kadro kurmak isteyen İstanbul temsilcisi, çalışmalarını da büyük ölçüde ilerletti.

Kadrosunu güçlendirmek için transfer görüşmelerini sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, Boluspor ekibinin başarılı ismi Yasin Dülger ile de anlaşmaya vardı.

Önceki sezonda Teknik Direktör Fuat Çapa ile yükselişe geçen Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezonda ise hedefine daha üst basamakları aldı.

3 Senelik Sözleşme İmzalandı

Özellikle hücum hattını güçlendirmek için yoğun mesai harcayan lacivert beyazlı kulüp, son olarak ise Boluspor ekibinin başarılı oyuncusu Yasin Dülger ile anlaşmaya vardı.

Sol kanat mevkide top koşturan Dülger ile 3 yıllık sözleşmeye de imza atıldığı bilgisi edinildi.

Forvet oyuncusu Mame Thiam’ın Fenerbahçe ekibine transfer olmasının ardından, hücum hattını güçlendirmek için harekete geçen İstanbul temsilcisi, böylelikle Yasin ile yeni sezonda mücadele edeceğinin de duyurusunu yapmış oldu.

Güncel Yazılar