Kasımpaşa

Kasımpaşa Spor Kulübü Yeni Formalarını Tanıttı

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklarına sıkı ve son derece yoğun bir çalışma ile devam ediliyor. 11 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesinde İstanbul temsilcisi Kasımpaşa Spor Kulübü de bir gelişmeyle daha geldi. Lacivert beyazlı kulüp, sosyal medya hesabı üzerinden yeni sezon formalarının tanıtımını gerçekleştirdi.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Ligin başlamasına günler kala, antrenmanlarla son derece yoğun bir dönem geçiren kulüpler, ayrıca transferlerle de takımını güçlendirmeye devam ediyorlar.

Önceki sezonda Teknik Direktör Fuat Çapa ile aniden yükselişe geçen Kasımpaşa Spor Kulübü de, yeni sezonda çok daha üst sıralarda olmayı kendine hedeflemiş durumda.

Bize Paşalı Derler Etiketi İle Paylaşıldı

Yeni sezona hazırlık yapan Kasımpaşa Spor Kulübü, ligin başlamasına günler kala yeni formalarının tanıtımını ise gerçekleştirdi.

Lacivert beyazlı kulübün sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımla tanıtılan formalarda, #BizePaşalıDerler etiketi tercih edildi.

2020-2021 yeni sezon formaları başlığı altında lacivert beyazlı kulübe sunulan formalara ise beğeni geldi.

Tempolu hazırlıklarını hala devam ettiren İstanbul temsilcisi, tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yoğun antrenmanlarına ise devam ediyor. Öte yandan takıma güç katacak yeni isimlerin gelmesi için de görüşmeler sürdürülüyor.

Güncel Yazılar