Fuat Çapa

Fuat Çapa Eski Takımına Takım Da Eski Hocasına Kavuştu

Kasımpaşa Spor Kulübü’nün yeni Teknik Direktörü Fuat Çapa, geçmiş zamanda çalışmış olduğu kulübüne tekrar dönmesi adına mutlu olduğunu belirtti.

Kasımpaşa Spor Kulübü’nde yaşanan istifanın ardından, lacivert beyazlı kulübün başına geçen tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa, eski ekibine dönmesi sebebiyle son derece mutlu olduğunu söyledi. Takımının içerisinde bulunduğu durumdan da bir an önce kurtulması gerektiğinin de altını çizdi. Bu durumdan kurtarmak adına da çok çalışacaklarını ekledi.

Teknik adamın yapmış olduğu açıklamalar, Kasımpaşa Kulübü’nün sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Çapa, yapmış olduğu açıklamada, “Büyük Kasımpaşa camiasına imza atmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

“Bu kulüp, benim kariyerimde çok önemli bir yere sahip”

Gelmiş olduğu lacivert beyazlı kulübün örnek kulüp olduğunu da belirten hoca, daha öncesinde görev aldığı ekipte de kendisinde de çok ciddi değişimler olduğunun altını çizerek, “Bu kulüp, benim kariyerimde çok önemli bir yere sahip” ifadelerini kullandı.

Takımı daha üst seviyelere çıkarmak istediklerini de belirten teknik adam, “Önümüzde zorlu maçlar, kazanılması gereken puanlar, yenilenmiş bir takım ve son derece kozmopolit bir kadro var. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki vakit kaybetmeden hazır olmalı ve Kasımpaşa’yı hak ettiği noktaya taşımalıyız” açıklamalarında da bulundu.