Kasımpaşa sk

Kasımpaşa Tarafında Yukatel Denizlispor Maçı Hazırlıkları Başladı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü hafta heyecanı için Kasımpaşa Spor Kulübü ve Yukatel Denizlispor ekipleri karşılaşacak. 24 Şubat 2020 Pazartesi gün ki müsabakaya ev sahipliği yapacak ekibimiz ise hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü haftada Kasımpaşa Spor Kulübü ve Yukatel Denizlispor ekipleri karşı karşıya gelecek. Lacivert beyazlı ekibin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan maç, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak.

Taktik Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Ekip Denizli maçına karşı sıkı bir şekilde hazırlık yapmaya da başladı. Müsabakanın hazırlığının yönetimi ise tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa’daydı.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde ısınma hareketleri ile dün saat 16:00’da maç hazırlığı, pas çalışmaları ile de devam etti.

Denizli mücadelesi için yapılan müsabaka hazırlığında ağırlıklı olarak da taktik çalışmalarına yer verildi ve bu sürecin ardından da idman sona erdi.

Bugün Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde devam eden antrenman sürecinde de ekibin başında yine tecrübeli teknik adam Fuat Çapa olacak.