Kasımpaşa

Kasımpaşa Golcüsü Fode Koita Beşiktaş’ın Listesinde

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin Gineli oyuncusu Fode Koita, Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan isimlerden biri oldu. 29 yaşındaki deneyimli sporcunun Kayserispor maçı kadrosunda yer almaması ise merak konusu oldu.

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin Gineli golcüsü Fode Koita, Beşiktaş’ın transfer listesinin alternatif isimleri arasında yer alıyor. Lacivert beyazlı takımın başarılı isimlerinden biri olan 29 yaşındaki oyuncunun, Hes Kablo Kayserispor kadrosunda yer almaması da dikkatleri çekti.

Sakatlıkları nedeniyle mücadelenin 20 kişilik ekibinden çıkarıldığı düşünülen Fode Koita’nın ise herhangi bir sağlık sorununun olmadığı bilgisi edinildi.

Yeni sezona sıkı hazırlık yapan Beşiktaş ekibinin transfer listesinde alternatif isimler arasında yer alan Koita’nın ayrıca Kara Kartal’ın ilgisine de olumlu yanıt verdiği ortaya çıktı.

Kayserispor Maçında Kadroda Yer Almadı

Fakat Kasımpaşa SK ile 1 yıllık daha kontratının bulunması sebebiyle, kulüpler arasında anlaşma sağlanmasının beklendiği öğrenildi.

Ortaya atılan iddialara göre, 29 yaşındaki İstanbul temsilcisinin Hes Kablo Kayserispor ile olan mücadelesinde oyuncunun sağlık problemi olmadan kadroda yer almaması ise dikkatleri çekti. Oyuncunun Beşiktaş’ın alternatif isimleri arasında yer alması sebebiyle, mücadelenin kadrosunda yer almadığı öğrenildi.

Güncel Yazılar