Kasımpaşa

Kasımpaşa Julian Jeanvier’ı Kadrosuna Dahil Etti

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına devam ediyor. Ligdeki yükselişini sürdürmek isteyen lacivert beyazlı kulüp, daha iddialı bir kadro kurmak adına takımına takviye yapmaya da devam ediyor. İstanbul temsilcisi bu anlamda Championship ekiplerinden olan Brentford’da forma terleten Julian Jeanvier ile de sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon küme düşme sıkıntısı ile karşı karşıya kalan fakat Teknik Direktör Fuat Çapa’nın takım başına gelmesiyle ani çıkış yakalayan Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezonda da bu çıkışını devam ettirmek istiyor. Bu anlamda daha iddialı bir kadro kurmak adına çalışan lacivert beyazlı kulüp, transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Championship ekiplerinden olan Brentford’dan stoper mevki oyuncusunu transfer eden lacivert beyazlı ekip, çalışmalarına ise devam ediyor.

Brentford ekibinden takıma dahil olan Gineli sopet oyuncusu ile ilgili açıklama yapan Kasımpaşa SK, sporcunun Medical Park Hastanesi’ndeki sağlık kontrollerini ardından Kemerburgaz Tesisleri’nde sözleşme imzaladığını belirtti.

Oyuncunun transferi için düzenlenen imza törenine sportif direktör Emir  Saraç’ın da dahil olduğu bilgisi açıklamada paylaşıldı.

Çalışmalar Devam Ediyor

 

Yeni sezonda daha üst basamaklarda olmayı hedefleyen İstanbul temsilcisi, Teknik Direktör Mehmet Altıparmak gözetiminde Kemerburgaz Tesisleri’ndeki çalışmalarını da sürdürüyor.

Güncel Yazılar