Erdem Canpolat

Kasımpaşa Erdem Canpolat ile 3 Yıllık Anlaşmaya İmza Attı

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadrosunu daha da güçlü bir hale getirmek isteyen lacivert beyazlı kulüp, Schalde 04 ekibinin 19 yaşındaki genç oyuncusu ile anlaşmaya vardı. Prensipte anlaşmanın sağlandığı file bekçisi Erdem Canpolat ile 3 senelik anlaşma imzalandığı duyuruldu.

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bir süredir görüşmelerin gerçekleştiği ve çoğu konuda anlaşmanın sağlandığı Erdem Canpolat ile de resmi sözleşmenin imzalandığı bilgisi paylaşıldı.

Almanya Bındesliga’da mücadele eden Schalke 04 ekibinin genç isimleri arasında yer alan Canpolat ile bir süredir görüşmeler devam ediyor. Oyuncuyla çoğu konuda anlaşıldığına ilişkin bilgi edinilirken, transferin de resmi olarak bu hafta gerçekleşmesi düşünülüyordu.

Kadrosunu daha da güçlü hale getirmek isteyen ve Süper Lig’deki yükselişini sürdürmek isteyen Kasımpaşa Spor Kulübü yönetimi de bu anlamda genç bir ismi daha kadrosuna katmış oldu.

Sağlık Kontrollerinden Sonra İmza Töreni Gerçekleşti

Genç file bekçisinin transferine ilişkin ise açıklama lacivert beyazlı kulüpten geldi. Yapılan açıklamada Schalke 04 ekibinin 19 yaşındaki kalecisi olan Erdem Canpolar’ın, sponsor Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildiği belirtildi.

Sonrasında ise Kemerburgaz Tesisleri’nde sportif direktör Emir Saraç’ın da yer aldığı imza töreninde kendisi ile 3 yıllık sözleşmeye imza atıldığı bilgisi paylaşıldı.

Güncel Yazılar