Mehmet Altıparmak

Mehmet Altıparmak Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Kayserispor maçının ardından açıklama yaptı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunun açılış maçında Kasımpaşa Spor Kulübü Hes Kablo Kayserispor ekibi ile kozlarını paylaştı. 1-0 skorla sona eren müsabakanın kazananı sarı kırmızılı takım oldu. Maçın ardından açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, maça 1-0 mağlup başladıklarını belirtti.

Kısa aranın ardından tekrar başlayan Süper Lig heyecanında ilk hafta geride kaldı. Açılış maçını Hes Kablo Kayserispor ekibi ile yapan Kasımpaşa Spor Kulübü ise ilk oyunundan puan elde edemedi.

Skoru 1-0 sona eren oyunun kazananı Kayseri temsilcisi olurken, maç sonrası Kasımpaşa SK ekibinin Teknik Direktör Mehmet Altıparmak açıklama yaptı. Tamamen oyunu domine eden, istediğini yapan, pozisyonlara giren ve kaçıran takım olduklarına dikkat çeken hoca, 1-0’dan sonra yakaladıkları pozisyonların olduğuna dikkat çekti.

Pozisyon Yakaladık ama Sonuca Yansıtamadık

İkinci yarı rakibinin maçın başından sonuna kadar defans yaptığını belirten Altıparmak, golü bulduktan sonra tamamen defansa çekildiklerini ekledi.

Yakaladıkları pozisyonlar olduğunu fakat bunu sonuca yansıtamadıklarını belirten teknik patron, mağlup olduklarını fakat ne oynanan oyun ne de pozisyon itibariyle hak edilen bir mağlubiyet olmadığını söyledi.

Güncel Yazılar