Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Kayserispor Maçına Hazırlanıyor

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlık süreci sıkı bir çalışma süreci ile devam ediyor. Yeni sezonun ilk maçı için Hes Kablo Kayserispor ile kozlarını paylaşmaya hazırlanan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi hazırlık çalışmalarına devam ediyor. 13 Eylül Pazar günü deplasmanda mücadele edecek olan İstanbul temsilcisi, antrenmanını ise Kemerburgaz Tesisleri’nde sürdürüyor.

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak gözetiminde çalışmalarını sürdüren lacivert beyazlı kulüp, yeni sezonda ligdeki üst basamakları hedefliyor.

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma programı ile devam ediyor. Yeni sezona hazırlanan lacivert beyazlı kulüp, 2020-2021 sezonunun açılış maçını ise Hes Kablo Kayserispor Kulübü ile yapacak.

Çift Antrenmanla Devam Edecekler

Yeni sezonun ilk maçına hazırlıklarını sürdüren İstanbul temsilcisi, ilk mücadeleden de galibiyetle ayrılmanın planlarını yapıyor.

Kemerburgaz Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Altıparmak gözetiminde hazırlıklarını sürdürüyor. 13 Eylül günü deplasmanda oynanacak Kayserispor maçına hazırlanan ekip, çalışmalara ise ısınma hareketleri ile başladı.

Dar alanda pas çalışması ile devam eden lacivert beyazlı ekip, sonrasında taktik ağırlıklı çift kale maç yapan ekip, çalışmalarına ise çift antrenmanla devam edecek.

Güncel Yazılar