Kasımpaşa

Kasımpaşa Erdem Canpolat İle Her Konuda Anlaşmaya Vardı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, Schalke 04 ekibinin başarılı isimlerinden Erdem Canpolat ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Gelecek vaat eden kaleciler arasında yer alan sporcu ile lacivert beyazlı kulüp arasında her konuda anlaşma sağlandığı bilgisi edinildi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Ligin başlamasına az bir zaman kala transfer çalışmalarını sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, takviyelerine de devam ediyor.

Beşiktaş ve Almanya’nın bazı takımlarının da peşinde olduğu öğrenilen ve Schalde 04 takımında forma giyen eldiven Erdem Canpolat ile, lacivert beyazlı kulüp arasında da her konuda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Gelecek vaat eden kaleciler arasında yer alana başarılı sporcunun peşinde olan takımların Beşiktaş ve Almanya’dan bazı takımlar olduğu bilgisi edinildi.

3 Yıllık Anlaşmaya İmza Atılacak

19 yaşındaki genç yeteneğin ise Kasımpaşa Spor Kulübü ile her konuda anlaşmaya vardığı belirtildi. Başarılı kaleci ile gelecek günlerde de 3 yıllık anlaşmaya imza atılacağı tahmin ediliyor.

Paşa ekibinde 1 numara olmak adına mücadele edecek olan Erdem, ayrıca kendi yaş grubunun da en iyileri arasında olmasıyla özellikle dikkatleri üzerine çekiyor.

İstanbul temsilcisi kulübün sporcuya çok güvendiği öğrenilirken, gelecek planlarının da önemli bir parçası olunacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar