Mehmet Altıparmak

Kasımpaşa’nın Yeni Hocası Mehmet Altıparmak Oldu

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını devam ettiriyor. Fuat Çapa ile yollarını ayıran lacivert beyazlı kulüpte, takımın başına ise tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Altıparmak getirildi. Teknik adamla 1 senelik sözleşme imzalayan İstanbul temsilcisi, 2020-2021 sezonunun transfer hazırlıklarını da tempolu bir şekilde devam ettiriyor.

Süper Lig’de zorlu bir sezonu geride bırakan Kasımpaşa Spor Kulübü, gelecek sezonun hazırlıkları için kollarını sıvadı. Takımı kümeden düşmekten kurtaran Teknik Direktör Fuat Çapa ile yollarını ayıran lacivert beyazlı ekip, Mehmet Altıparmak ile 1 yıllık anlaşmaya vardı.

Başarılı teknik adam, imza töreninin ardından ise Kemerburgaz Tesisleri’nde basın mensuplarına ilişkin açıklama yaptı. Merak edilenleri cevaplayan çalıştırıcı, çok iyi yönetilen bir kulübe geldiğini belirtti. Türkiye’nin en kurumsal ve üst düzey kulübüne geldiğini de ekledi.

Heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten teknik isim, kendi vizyonunun ve kulübün vizyonunun da örtüştüğünü bu sebeple de bu tercihi yaptığını vurguladı.

Hedef Üst Sıralar

Turgay Ciner ve Serkan Reçber’e teşekkür dileklerinde de bulunan Mehmet Altıparmak, bu sene için hedeflerinse büyük olduğuna dikkat çekti. Önceki sezonda 10’uncu olan bir takımın daha üst sıraları hedeflediğini belirttiğini de ifade etti.

Avrupa kupaları ve Türkiye Kupası’nın yanı sıra, ligde hedefin de şampiyonluk olabileceğini ve böyle bir yapı oluşturulabileceğinin altını özellikle çizdi.

Güncel Yazılar