Kasımpaşa

Kasımpaşa Mehmet Feyzi Yıldırım İle Anlaşma Yolunda

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir başlangıç yapan Kasımpaşa Spor Kulübü, transferleri ile de gündem olmaya devam ediyor. Lacivert beyazlı kulüp edinilen bilgilere göre ise Eskişehirspor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Mehmet Feyzi Yıldırım ile anlaşmaya vardı.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezonda daha iddialı bir kadro kurmak isteyen Kasımpaşa Spor Kulübü ise, transfer çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Edinilen bilgilere göre lacivert beyazlı kulüp, Eskişehirspor Kulübü’nün sağ bek mevki oyuncusu Mehmet Feyzi Yıldırım ile de anlaşmaya vardı. Genç oyuncuyla 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı konuşulan İstanbul temsilcisi, transfer çalışmalarına ise aynı hızla devam edecek.

Tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa ile yolların ayrılmasının ardından, ilk olarak teknik boşluğu kapatmaya yönelen Kasımpaşa ekibi, Mehmet Altıparmak ile anlaşmaya varmıştı. Takımın başına milli hocanın gelişinin ardından ise, kulüpte yeni sezona yönelik hazırlıklarda hızlanmalara geçildi.

Transfer Çalışmalara Devam Edilecek

Transfer çalışmalarına yönelen Kasımpaşa Spor Kulübü, Eskişehirspor Kulübü’nün genç oyuncusu ile de anlaşmaya varmış oldu.

Başarılı oyuncu ile 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı konuşulan kulüpte, çalışmalara da bu doğrultuda devam edilecek. Mehmet Feyzi Yıldırım transferinin ise yakın zamanda resmiyet kazanacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar