Kasımpaşa

Kasımpaşa Ertuğrul Taşkıran ile Anlaştığını Duyurdu

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına devam ediliyor. Kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdüren Kasımpaşa Spor Kulübü, bir transfer daha gerçekleştirdiğini duyurdu. Lacivert beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre file bekçisi Ertuğrul Taşkıran, yeni sezonda Kasımpaşa ekibinin formasını terletecek. Başarılı kaleciyle ise 3 yıllık bir anlaşmaya imza atıldığı öğrenildi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezon başlangıcına günler kaldı. Yeni sezon hazırlıklarının son derece tempolu bir şekilde devam ettiği süreçte, Kasımpaşa Spor Kulübü ise transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni sezonda kadrosunu daha güçlü bir hale getirmek isteyen ve daha üst sıraları hedefleyen lacivert beyazlı kulüp, kadrosuna takviyelerde bulunmaya da devam ediyor.

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden yapılan son açıklamaya göre, kulüp başarılı file bekçisi Ertuğrul Taşkıran ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

İmza Töreni Gerçekleşti

Önceki sezonda İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde forma terleten başarılı eldiven, Kasımpaşa SK ile 3 yıllık anlaşmaya imza attı.

Fatih Öztürk’ün Galatasaray ekibi ile anlaşmasının ardından Kasımpaşa ekibine dahil olan Özkıran, yeni sezonda İstanbul temsilcisinin kalesini koruyan isim olacak.

Deneyimli kaleci, sağlık kontrollerinin ardından ise Kemerburgaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde imzasını resmen attı.

Törene katılım sağlayanlar arasında ise Sportif Direktör Emir Saraç da yer aldı.

Güncel Yazılar