Ricardo Quaresma

Ricardo Quaresma O Kulüple Görüşmelere Başladı

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Spor Kulübü’nün başarılı isimlerinden biri olan Ricardo Quaresma, son zamanlarda tekrar gündem olmaya başladı. Beşiktaş sonrasında yoluna lacivert beyazlı kulüple devam eden oyuncu, 1 yılın ardından ise Türkiye’ye veda etti. 36 yaşındaki Portekizli oyuncunun kendi ülkesinde bir takımla görüştüğü bilgisi edinildi.

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin başarılı isimlerinden olan Ricardo Quaresma, tekrar spor gündemine bomba gibi düştü. Kara Kartal ekibi ile yollarını ayırdıktan sonra, lacivert beyazlı kulüpte forma terleten yıldız futbolcu, buradaki 1 yılının ardından ise Türkiye’ye veda etme kararı aldı.

Q7 olarak da anılan 36 yaşındaki deneyimli oyuncunun, şimdilerde ise Portekiz temsilcilerinden olan Vitoria Guimaraes ekibi ile görüşmelere başladığı bilgisi edinildi.

Ülkesine Dönmek İstedi

Konuya ilişkin Portekiz basınına yansıyan haberlere göre, Ricardo Quaresma ve Vitoria Guimaraes ekibi ile olan görüşmelerin henüz ilk safhada olduğu belirtildi. En son Çarşamba akşamı görüşen ikili arasında ise ufak pürüzlerin söz konusu olduğu yazıldı.

Türkiye’de, TFF 1. Lig temsilcilerinden olan Altay ekibinden teklif alan Q7, ülkesine dönme konusunda ise son derece kararlı görünüyordu. Türkiye’de Beşiktaş ve Kasımpaşa ekiplerinde forma terleten oyuncu, forma giydiği 174 maçta toplamda 25 gole ve 52 de asiste adını yazdırdı.

Güncel Yazılar