Galatasaray

Fenerbahçe Yönetimi Başakşehirli Oyuncuları Yakın Merceğe Aldı

Gelecek sezon için toparlanma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve şampiyonluğu hedefleyen Fenerbahçe, sezon hazırlıklarına sıkı devam ediyor. Sezona bu sene iyi başlayan fakat sonrasında art arda yaşanan yenilgiler ile büyük darbe alan sarı lacivertliler, artık takımını çok daha güçlü bir hale getirmek istiyor. Bu bakımdan çok fazla çalışan sarı kanarya yönetimi, Medipol Başakşehir ekibinden iki oyuncuyu yakın mercek altına altı. Gael Clichy ve İrfan Can Kahveci’yi kadrosunda görmek isteyen sarı lacivertli takım, transferler için harekete geçti.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin süresiz olarak askıya alınması beraberinde pek çok sıkıntıyı da getirdi. Tüm sporcular antrenmanlarını bireysel olarak evlerinden gerçekleştiriyor. Bu süreçte yönetimler ise yeni sezon için hazırlık aşamasına geçtiler.

Dört büyüklerden olan Fenerbahçe de yeni sezonda artık çok daha güçlü bir takıma sahip olmak ve adını şampiyonluğa yazdırmak istiyor. Bu bağlamda takımını daha iyi hale getirmek için de yoğun bir transfer listesi hazırlamaya devam ediyor.

İlk Hedef Sol Bek

Medipol Başakşehir ekibinde forma giyen Gael Clichy ve İrfan Can Kahveci için de harekete geçen sarı lacivertliler, iki ismi kadrosunda görmeyi hedefliyor.

Önceki sezonu kötü geçen takımda, eksik bölgeler tek tek belirleniyor ve yerlere uygun isimlerin peşine düşülüyor. Sarı kanaryada bu anlamda ilk hedef ise sol bek mevki olacak gibi görünüyor.