Aksel Aktaş

Kayserispor’un Başarılı Oyuncusu Aksel Aktaş Gündemi Değerlendirdi

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor takımında forma giyen Aksel Aktaş, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada küresel bir etki sürdürmeye devam ediyor. Bu süreçte yıllarca hazırlığı yapılan spor organizasyonları ileri bir tarihe ertelenirken, tüm ligler de süresiz bir biçimde askıya alınmış durumda.  Bu süreçte spor kulüpleri yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Sporcular ise antrenmanlarını toplu bir şekilde yapamadıkları için evlerinden bireysel olarak çalışıyorlar.

Süper Lig ekiplerinden olan Hes Kablo Kayserispor takımında forma giyen Aksel Aktaş da döneme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Koronavirüsün etki ettiği alanlardan biri de futbol olduğu için, başarılı oyuncu futbola hasret kaldıklarını ifade etti.

Futbolu, Taraftarı, Futbolu, Stadı Özledim

Sarı kırmızılı takıma sezon başında transfer olan Aksel Aktaş, koronavirüs salgını sebebiyle futbolu çok özlediğini ifade etti. Tedbirler kapsamında 19 Mart itibariyle süresiz bir şekilde askıya alınan liglere ilişkin konuşan sporcu, bu dönemde tedbirlere uyduğunu da ifade etti.

Mümkün olduğu kadar kalabalık ortamlara girmemeye özen gösterdiğini ifade eden Aktaş, bu dönemde kurallara uyduğunu da ekledi. Hayatın en önemli varlığının ise sağlık olduğunu vurgulayan futbolcu, sağlığa dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca açıklamasında futbolu, taraftarı, formayı ve stadı da çok özlediğine dikkat çekti.