Kasımpaşa SK

Kulüpler Arası Geçmiş Olsun Destek Mesajları Art Arda Geliyor

Tüm dünyanın sorunu haline gelen yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’yi de olumsuz etkiledi. Spor kulüplerinden üst üste gelen teşhisler, diğer spor kulüplerini de destek hareketine yönlendirdi.

Süper Lig ekiplerinden geçtiğimiz günlerde alınan Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının sonrasında, sarı kırmızılı kulübün Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’den de aynı haber gelmiş ve teknik adam Kovid-19 sebebiyle hastanede tedavi görmekteydi.

Sürece etki eden haberlerde, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik’in de yine testinin pozitif çıkması, tüm sarı kırmızılı camiayı endişelendirmiş ve kulübün Başkanı Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da Kovid-19 testi yaptırmak için harekete geçmişti.

Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Paylaşım

Mustafa Cengiz’in koronavirüs testinin negatif olduğunun duyurulmasının ardından ise, kulübün Başkan Yardımcısı Yusuf Günay için yapılan testin pozitif sonuçlandığı ise dün itibariyle bildirildi.

Spor kulüplerinin ise birbirlerine destekte bulunduğu bu kritik süreçte, Kasımpaşa Spor Kulübü de, tüm bulguların ardından kişilere geçmiş olsun mesajlarını resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden iletmeyi sürdürdü.

Günay için de geçmiş olsun mesajı yayınlayan lacivert beyazlı kulüp, Kovid-19 bulgusuna rastlandığını üzüntü ile öğrendiklerini belirterek, Kasımpaşa Spor Kulübü resmi internet sitesi üzerinden Yusuf Günay için sağlık temennisinde ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.