Kasımpaşa

Kasımpaşalı Sporcudan Önemli İtiraflar

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü oyuncusu Dieumerci Ndongala, katılmış olduğu canlı yayın bağlantısı ile Türk spor dünyasının gündemine bomba gibi düştü. İstanbul temsilcisinde forma terleten başarılı futbolcu, Türk insanlarına ilişkin de son derece olumlu sözler sarf etti.

Kasımpaşa Spor Kulübü’nün başarılı oyuncularından biri olan Dieumerci Ndongala, sosyal medya üzerinden katıldığı bağlantıyla gündem oldu. Türk insanlarına ve Türkiye’ye sevgi dolu sözler sarf eden futbolcu, lacivert beyazlı takımın taraftarının da gönlünü fethetti.

Türk insanları ile ilgili her zaman olumlu şeyler söylediğini belirten Ndongala, Belçika’da forma terlettiği dönemde ise Beşiktaş maçı için Türkiye’ye geldiğini söyledi. Harika bir ortamın olduğunu vurgulayan sporcu, ayrıca Türkiye’ye tatil için de geldiğini itiraf etti.

Alışmam Zaman Aldı

Her zaman iyi insanlarla karşılaştığını belirten futbolcu, bu sebeple de İstanbul ekibinden teklif aldığında da buraya geleceği için çok mutlu olduğunu ifade etti.

 Lacivert beyazlı kulübe ilk geldiği dönemde ise, durumun biraz karışık olduğunu belirterek, takımda yaşanan teknik direktör değişikliğine değindi. Bu değişiklik sürecine adapte olmasının ise biraz zaman aldığını açıkça belirtti.

Ayrıca fiziksel bakımdan da hazır olmadığını söyleyen sporcu, her maçta ise daha iyi performans göstermeye başladığını vurguladı.

Güncel Yazılar