Kasımpaşa

Kasımpaşa Maçına Malatyaspor Sıkı Hazırlanıyor

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın neredeyse her yerinde spor faaliyetleri çeşitli aksaklıklar yaşadı. Özellikle de futbolun çok fazla olumsuz etki aldığı süreçte, Türkiye’de de ligler 19 Mart günü askıya alındı.

Uzun bir dönem yalnızca bireysel olarak antrenmanlarını evlerinden sürdüren sporcular, takım antrenmanının yanı sıra, topa ve yeşil sahalara da hasret kaldı. Çok sayıda lig için tescil ve erteleme kararı alınırken, Türkiye’de de futbolun ne olacağı büyük anlamda belirsizlik içerisindeydi.

Türkiye Futbol Federasyonu ise duruma ilişkin beklenen kararı açıkladı ve liglerin 12 Haziran günü itibariyle başlayacağını duyurdu. Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İstanbul temsilcisi Kasımpaşa Spor Kulübü de, salgının ardından antrenmanlarına yoğun bir tempo ile hazırlık sürecine zaman kaybetmeden başlamak istiyor.

Kasımpaşa’dan Henüz Paylaşım Yok

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesi için BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaşacak olan lacivert beyazlı ekibin rakibi ise hız kesmeden antrenmanlarını sürdürdü.

Kasımpaşa ile 13 Haziran Cumartesi günü oynanacak mücadeleye hazırlanan ekip, Teknik Direktör Hikmet Karaman gözetiminde idman yaptı.

Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda, çeşitli çalışmalar devam ederken, Kasımpaşa ekibi ise hazırlıklarına ilişkin henüz bir paylaşımda bulunmadı.

Güncel Yazılar