Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü’ne Transferde Rakip Var

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü, gelecek sezon hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam ediyordu. 4 büyüklerden biri olan Galatasaray ekibinin gözden çıkardığı ve kadroda düşünmediği Şener Özbayraklı’yı yakın takibe alan lacivert beyazlılara bir rakip daha çıktı. İzmir temsilcisi olan Göztepe Spor Kulübü de, cimbomun kadroda düşünmediği isme talip çıktı.

2019-2020 sezonunun eksik kalan maçlarını tamamlamak için sıkı bir şekilde hazırlık sürecine giren spor kulüpleri, transferlere de yoğunluk gösteriyor. Önümüzdeki sezona daha sağlam kadro ile çıkmak isteyen Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi de, kadrosunu güçlü tutmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Transfer Henüz Netleşmedi

Galatasaray ekibinde forma terleten ve Fatih Terim’in gelecek sezonda kadroda düşünmediği Şener Özbayraklı ise, lacivert beyazlı ekip tarafından transfer döneminde yakın kadraja alınmıştı. Fakat sporcunun Kasımpaşa ekibine gitmesine kesin gözüyle bakılırken, Göztepe Spor Kulübü de başarılı sporcuya talip çıktı.

Transferine kesin gözüyle bakılıyor olsa da, bütçeye göre de transferin net bir hal alacağı bilgisi edinildi. Defansın sağına takviye almak isteyen sarı kırmızılı İzmir temsilcisi, bu konuda da Kasımpaşa ekibine rakip oldu.

İki Süper Lig ekibi arasında başlayan amansız rekabetin sonucu ise, ilerleyen günlerde net bir hal almış olacak.

Güncel Yazılar