Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden Sağlıkçılara Kutlama Mesajı Geldi

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm sağlık çalışanlarının gerek geceleri gerekse de gündüzleri çalışmalarına neden oldu. Son derece yoğun bir tempo ile çalışan hastaneler ve sağlık kuruluşları bu dönemde virüsle de burun buruna bir hayat geçiriyorlar. Tüm dünyada kritik olarak yaşanan bu süreçte, sağlık çalışanları olarak da ciddi anlamda bir morale ve desteğe ihtiyaç durumu yaşanıyor. Türkiye’de de her geçen gün artan vaka sayıları, doktorların, hemşirelerin ve daha pek çok çalışanın önemini de gösteriyor.

Spor kulüplerinin ise bu süreçte bireysel olarak antrenmanlarını evlerinde gerçekleştirdiği dönemde, sosyal medya çok daha aktif kullanım durumunda yer alıyor. Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü de, yine bu süreçte sık sık sosyal medya paylaşım siteleri aracılığıyla taraftarını ve takipçisini bilgilendiriyor.

Oyuncularının bireysel olarak gerçekleştirmekte olduğu antrenman videolarının yanı sıra, çeşitli etkinlikler de bu dönemde yine hazırlanıyor. Taraftarının ve halkın moralini üst düzeyde tutmak isteyen Kasımpaşa Spor Kulübü, bu dönemde özel günlere de ise ayrı bir önem veriyor.

Geceli Gündüzlü Çalışan Sağlıkçılara Teşekkür

Dünya Sağlık Günü kapsamında da tüm spor kulüpleri gibi öncelikli olarak sağlık çalışanlarına destek veren lacivert beyazlı kulüp, resmi Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımla da örnek oldu.

Yaşanılan zorlu sürece rağmen, geceli gündüzlü çalışan tüm sağlıkçıların da Dünya Sağlık Günü’nü kutladı.